Powered by:Proticaret
Yardım : Www.Dreambox.Gen.Tr
Bize Sorun
 
 
 
 
Sıkça Sorulan Sorular
Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim ?
Evet yapabilirsiniz.
Üye olmak ücretli midir?
Sitemize Üyelik ücretsizdir.
Şifremi unutum, ne yapmalıyım?
Şifrenizi mail adresinize göndermek için şifremi unuttum sayfamızı kullanabilirsiniz.
Siparişim kaç gün içersinde elime ulaşır?
Siparişleriniz ortalama 7 iş günü içerisinde elinize ulaşmış olur.
Sitenizde Bulunan Ürünler Garantilimidir?
Sattığımız tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır.Arızalı ürününüzü faturası veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servisi arayarak, garanti kapsamında tamir veya değişim yaptırabilirsiniz 
Bünyemizde teknik servisimiz yoktur. dreambox.gen.tr'ye gönderdiğiniz ürünler de tarafımızdan yetkili servislere gönderilmekte ve sonuç beklenmektedir. Garanti kapsamında bünyemize gönderdiğiniz ürünlerin ulaşım bedeli müşterilerimize aittir. 
Arızalı ürünü doğrudan yetkili servise göndermeniz daha hızlı sonuç almanızı sağlamaktadır.Yetkili Servis ile ilgili bilgi almak için , destek@dreambox.gen.tr adresine başvurabilirsiniz.
Sitenizde kredi kartı ile alışveriş güvenlimidir ?
Biz Dreambox.Gen.Tr olarak kredi kartı bilgilerinizi görememekteyiz ve sistemimizde saklamamaktayız.Kredi kartı bilgileriniz payu güvencesi ile koruma altına alınmakta olup sadece bankanız tarafından görülebilmektedir. Daha detaylı bilgiyi http://www.payu.com.tr/kart-sahipleri-icin-payu  sayfasından edinebilirsiniz.
Sitenizden CCcam server aboneliği aldığımda gönderimi nasıl yapıyorsunuz ?
Alış veriş sırasında sizden istenilen mail adresinize bilgileriniz gönderilmektedir.Ayrıca sitemize üye olduysanız sipariş geçmişim sayfasından da bu bilgilere ulaşabilirsiniz.
Klon nedir ?
Klon ürün kısaca yan sanayi ürün yada taklit üründür.Sitemizde bulunan klon yazılı ürünler 1. sınıf klon olup kesinlikle orjinal ürünü size aratmaz.
İptv ve Webtv nedir ?
İptv: İnternet üzerinden canlı görüntü aktarımıdır.Yani live streaming denen olay.İptv denmesinin nedeni ise bunu uyumlu uydu cihazları yada iptv uyumlu herhangibi bir cihaz üzerinden izleyebiliyor olmamız.Sadece iptv için satılan alıcılar mevcut ülkemizde pek olmasada. Tabi bizimle alakası olan konu ise artık çoğu uydu alıcısına iptv yazılımı çıkıyor olması.
Webtv: Aslında yukarıda açıkladıklarımızın aynısı webtv içinde geçerli tek fark ise webtv bilgisayarda tarayıcı üzerinden izleyebiliyor olmamız.
Siteniz üzerinden bankamatik kartı ile alışveriş yapabilirmiyim?
Evet bankamatik kartınızın desteklemesi durumunda yapabilirsiniz.

Banka kartınızla online ödeme yapabilmeniz için:

1-      Kartınızın bankasının bu desteği sağlaması gerekmektedir.

2-      Kartınızı 3D Secure sistemine kayıt ettirmeniz gerekmektedir.

İptv,Webtv Veya CCcam Aldım.Bilgilerim Ne Zaman Gönderilir?
 Bilgileriniz mesai saatlerimiz içerisinde sipariş sonrası 1 saat içerisinde gönderilmektedir.Mesai saatlerimiz dışında verilen siparişler, sipariş sonrası ilk mesai saatimizde gönderilmektedir.
Mesai saatlerimiz : 09:00 - 18:30 (Pazar günü mesaimiz bulunmamaktadır)
Yurt dışına ürün gönderimi yapıyormusunuz ?
 Evet dünyanın heryerine ürün gönderimi yapmaktayız.
Destek Merkezi

Destek Merkezine Hoşgeldiniz

Destek taleplerinize ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bu Destek Talep Sisteminden faydalanmaktayız. Her destek talebinize faklı bir talep numarası atanarak, çevirimiçi takip edebilmeniz ve cevap yazabilmeniz sağlanmışır. Referans olarak size tüm geçmiş ve arşivdeki destek taleplerinize ulaşma imkanı sunmaktayız. Destek talebinde bulunabilmek için geçerli bir e-posta hesabınız olmalıdır.